KONST / Litografier / Färglitografi 13546588
nr 1354 6588
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 152/225, daterad -85. Motivet: 39x53 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:02:06
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund